Ava menüü

Tootesegmentide kirjeldused

Kohvimasinad

Kuumad joogid koosnevad kuni 98% ulatuses veest – seega on veel kahtlemata oluline roll joogi maitses. Parima tulemuse saavutamiseks pead optimeerima vees olevate mineraalide hulka ning eemaldama ebameeldivad kõrvalmaitsed ja –lõhnad.

Tooted: Filtrid ressursiga 960 – 13187 liitrit.

Auru- ja kombiahjud

Auru- ja kombiahjud on kallid seadmed, mis peavad pikema aja jooksul igapäevaselt riketeta töötama. Vähenda katlakivi teket ja seeläbi rikete esinemist ning pikenda masina eluiga, kindlustades samas ka parima võimaliku küpsetustulemuse.

Tooted: Filtrid ressursiga 660 – 10800 liitrit.

Vee-automaadid

Vesi maitseb ainult siis hästi, kui ta on puhas ja värske. Kui soovid veetrassist tulevat vett puhastada, pead sellest eemaldama hõljuvad osakesed ja ebameeldivad lõhnad ja maitsed. Selleks saad kasutada Brita aktiivsöefiltreid.

Tooted: Filtrid ressursiga kuni 12000 liitrit.

Vending-automaadid

Soovid klientidele pakkuda parimat kvaliteeti ja samas ka oma joogiautomaati kaitsta? Vähenda vees olevate mineraalide hulka, saavutades seeläbi jookide parema maitse ja kaitstes samal ajal masinat katlakivist tulenevate rikete eest.

Tooted: Filtrid ressursiga 960 – 13187 liitrit.

Nõudepesumasinad

Soovid säravalt puhtaid nõusid ilma neid pesujärgselt käsitsi poleerimata? Brita Purity Clean ja CleanExtra on selleks õiged valikud.

Tooted: Filtrid ressursiga 5000 – 12000 liitrit.

LisatarvikudTooted: Veemõõtjad, hoolduskassetid, karedusetestrid, elektrijuhtivuse mõõtjaVideoid BRITA Professional toodete kasutamise kohta saate vaadata sellelt lingilt.
@ 2024 kõik õigused kaitstud. Aqua Purity OÜ